Blog

3. května 2022

Temná strana střechy: Překonejte stínění a nesoulad s technologií Tigo na veletrhu Intersolar Europe 2022

Navštivte stánek společnosti Tigo a zjistěte, jak jsou naše řešení TS4 a Energy Intelligence (EI) spolehlivá a flexibilní, aby splňovala potřeby všech instalátorů.
Sledujte celý webinář na vyžádání
Šipka
Blog - Temná strana střechy: Překonejte stínění a nesoulad s technologií Tigo na veletrhu Intersolar Europe 2022

Intersolar Europe 2022

Kdy: května 2022 - 13. května 2022

Kde: Mnichov | Messegelände | 81823 Mnichov, Německo

Tigo Energy na výstavě

Nenechávejte své solární projekty ve tmě a zeptejte se členů našeho týmu, jak může náš software EI (Energy Intelligence) poskytnout instalatérům maximální přehled o jejich solárních projektech, včetně zobrazení na úrovni celého parku, systému a modulu, které bylo vytvořeno s ohledem na instalatéry.

Když už jste u stánku společnosti Tigo, zkuste si tipnout, kolik střídačů je kompatibilních se zařízením Tigo Flex MLPE. Optimalizátory Tigo spolupracují s největší sítí střídačů na světě - umožňují tak flexibilitu a spolehlivost instalátorům na celém světě.

Naplánujte si schůzku 1 na 1 s členem našeho týmu na adrese contact.europe@tigoenergy.com.

Kde: B4, stánek 357 (B4,357)

 

Chcete-li okamžitě zahájit projekt se společností Tigo, kontaktujte prodejce.

Intersolar Europe je přední světová výstava pro solární průmysl, která se řídí heslem "Connecting solar business". Intersolar Europe poskytuje prostor pro setkávání všech účastníků solárního průmyslu, kde mohou diskutovat o nejnovějším vývoji, trendech a inovacích a zároveň se setkat s novými potenciálními zákazníky.

Doufáme, že se tam uvidíme! Naplánujte si schůzku e-mailem na contact.europe@tigoenergy.com.

Sdílet

Zpravodajské články

ZOBRAZIT VŠE
Předchozí
Další

Příspěvky na blogu

ZOBRAZIT VŠE
Předchozí
Další
Přihlaste se k odběru našeho newsletter
Děkujeme vám za registraci!
Ups! Při odesílání formuláře se něco pokazilo.