Blog

12. dubna 2022

Na výstavě Solar Solutions International se dozvíte, jak může monitorovací platforma Tigo EI snížit náklady instalátorů na provoz a údržbu.

Navštivte stánek společnosti IBC Solar BV a sledujte živou ukázku toho, jak může monitorovací platforma Tigo EI pomoci rozvíjet vaše podnikání.
Sledujte celý webinář na vyžádání
Šipka
Blog - Mezinárodní výstava solárních řešení

Solární řešení International

Kdy: dubna 2022 - 14. dubna 2022

Kde: Stelling 1, 2141 SB Vijfhuizen, Nizozemsko.

Tigo Energy na výstavě

Nyní máte příležitost stát se partnerem společnosti Tigo a prohlédnout si živou ukázku našeho softwaru pro sledování spotřeby energie (EI). Zeptejte se členů našeho týmu, jak vám můžeme pomoci snížit náklady na provoz a údržbu a zvýšit návratnost investic do vašich solárních projektů. Rezervujte si schůzku 1 na 1 s členem našeho týmu na adrese jaap.kriekingen@tigoenergy.com.

Kde: Navštivte nás na stánku IBC Solar BV na adrese B11.1.

Chcete-li okamžitě zahájit projekt se společností Tigo, kontaktujte prodejce. Chcete-li se dozvědět více o tom, jak mohou produkty Tigo vyrábět o 30 % více energie pro solární projekty, přečtěte si tento článek.

Chcete-li si během návštěvy veletrhu naplánovat schůzku s členem týmu Tigo, napište na adresu jaap.kriekingen@tigoenergy.com. Rádi vám pomůžeme s vašimi dalšími projekty a doufáme, že se tam uvidíme!

 

Solar Solutions International je největší veletrh solární energie v severozápadní Evropě, který nabízí více než 500 inovací a 100 praktických seminářů o nejnovějším vývoji v oboru. Tato akce umožňuje vystavovatelům a návštěvníkům navázat kontakty na exkluzivní B2B akci. V letošním roce se koná také veletrh Sustainable Heating, který umožňuje účastníkům získat informace v jeden den.

Vstupenku si můžete zakoupit zde!

Sdílet

Zpravodajské články

ZOBRAZIT VŠE
Předchozí
Další

Příspěvky na blogu

ZOBRAZIT VŠE
Předchozí
Další
Přihlaste se k odběru našeho newsletter
Děkujeme vám za registraci!
Ups! Při odesílání formuláře se něco pokazilo.