Blog

11. dubna 2022

Připojte se k Tigo na výstavě RE+ Texas a zjistěte, jak může naše řešení EI Residential Solar + Storage Solution prospět vašim solárním projektům.

Přijďte na stánek společnosti Tigo a dozvíte se, jak můžeme zvýšit návratnost solárních projektů pro vás a vaše zákazníky.
Sledujte celý webinář na vyžádání
Šipka
Blog - Připojte se k Tigo na výstavě RE+ Texas a podívejte se, jak může naše řešení EI Residential Solar + Storage Solution prospět vašim solárním projektům.

Hledáte rychlou, flexibilní a spolehlivou solární instalaci? Nehledejte nic jiného než řešení Tigo EI Residential Solar + Storage Solution. Naše řešení zahrnuje střídač, baterii a ATS a umožňuje rychlou instalaci s nejlepšími zárukami a podporou v oboru, přičemž bonusem je možnost rozšíření pro jakýkoli dům.

Chcete-li se dozvědět, jak můžete využít řešení EI Residential Solution, domluvte si s Tigem čas během návštěvy výstavy.

V Texasu společnost Tigo monitoruje více než 300 systémů, vyrobila více než 8 GWh energie a optimalizovala více než 640 MWh rekuperované energie pro naše uživatele - Texas je pro společnost Tigo jedním z nejrychleji rostoucích trhů.

RE+ Texas 2022

Kdy: duben až pátek 21. dubna 2022 - 22. dubna 2022

Kde: Gonzalez Convention Center - 900 E Market Street, San Antonio, TX

Tigo Energy na výstavě

Nyní máte příležitost stát se partnerem společnosti Tigo a spolupracovat s jejími produkty, jako je nově uvedené řešení EI Residential Solar + Storage Solution a naše řada TS4 Flex MLPE. Zeptejte se členů našeho týmu, jak vám můžeme pomoci maximalizovat výrobu energie a zvýšit návratnost investic do vašich solárních projektů. Rezervujte si schůzku 1 na 1 s členem našeho týmu zde.

Kde: Navštivte nás na stánku #205

Chcete-li okamžitě zahájit projekt se společností Tigo, kontaktujte prodejce.

Chcete-li si během návštěvy veletrhu naplánovat schůzku s členem týmu Tigo, klikněte na tlačítko níže. Rádi vám pomůžeme s vašimi dalšími projekty a doufáme, že se tam uvidíme!

Sdílet

Zpravodajské články

ZOBRAZIT VŠE
Předchozí
Další

Příspěvky na blogu

ZOBRAZIT VŠE
Předchozí
Další
Přihlaste se k odběru našeho newsletter
Děkujeme vám za registraci!
Ups! Při odesílání formuláře se něco pokazilo.